Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / SPECJALISTA ds. HANDLOWYCH

Zakres obowiązków:
– pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju (praca stacjonarna)
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy
– podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami handlowymi
– oferowanie produktów oraz rozwiązań z portfolio firmy
– budowanie bazy klientów
– przygotowywanie ofert handlowych
– doradztwo w zakresie produktów oraz oferowanych rozwiązań
– weryfikacja zakresu działań konkurencji

Wymagania wobec Kandydatów:
– komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
– mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca bądź telemarketera
– doświadczenie we współpracy z klientami B2B
– biegła obsługa komputera, w szczególności zaawansowana znajomość pakietu MS Office
– zainteresowanie zagadnieniami technicznymi i produkcyjnymi
– mile widziana znajomość współczesnych trendów organizacji i technik optymalizacyjnych produkcji
– entuzjazm przy wykonywaniu powierzonych obowiązków, sumienność oraz kreatywność
– wykształcenie min. średnie
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja od sprzedaży)
– możliwość rozwoju
– niezbędne narzędzia pracy
– stacjonarną pracę od PN do PT w godzinach 8.00 – 16.00
– stabilne zatrudnienie
– pracę w młodym energicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: praca@arma24.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).”